Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjonny - Pjes E Jetes Time (Feat. Kusha & Real K)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

REf. (Kusha)
t'kerkoj A...
dua ty te tkem praan
se je ti pjes e jetes timeee
(2x)

sa shum te dua un ty
jo ti ket nuk e di
edhe n'enrra un ty te shoh
dua te shoh tani

dua te tkem un ty pran
te jemi ne nje divan
eja te lutem mu afro

ket jet me ty un e du
jo ti nuk mundesh pa mu
zoti e din se sa shum te du

ket jet me ty un e du
jo ti nuk mundesh pa muuu
baby I LOVE YOU

REf. (Kusha)
t'kerkoj A...
dua ty te tkem praan
se je ti pjes e jetes timeee
(2x)

pse kur bi me flejt
menen e kom te ti
zgjona ne mengjes me e mira m'kujtohet dhe ti
je nje engjull qe je lind vetem per mua
koha vjen e shkon por gjithmon do te dua

je ajo qe e menoj jeten me ty ta kaloj
ndjenjat te realizoj qa kom n'zemer te kerkoj
po tutna ec vazhdimi vetem ne te dy
ta jetojm jeten ton qysh e endrrova

je numer 1 per mu je femna qe e du
pot pelqej e pom pelqen
t'kuptoj edhe pse sje me mu
faliminderit shum ma dhe mundsin me tu afruu
gjithqka shpejt kalon kur ti je me mu

REf. (Kusha)
t'kerkoj A...
dua ty te tkem praan
se je ti pjes e jetes timeee
(2x)


Ky tekst u dërgua nga  Nobody


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gjonny
Featuring: Kushtrim Kelani & Real K
Publikimi: 18/09/2011


Gjonny - Pjes E Jetes Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pjes E Jetes Time".
3. Video është e këngës "Pjes E Jetes Time", por nuk këndohet nga Gjonny.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjonny:


Komente 0