Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjovani Gjonaj - Le Te Flasin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Flasin cka nuk flasin se une ty s´po t´la
t´ishin n´vendin tim njesoj kishin ba
nuk eshte pune per tjeret a gzohem a vuj
se askujt ne jete si dhemb plaga e huj

Ban s´ban e di vet e di vet se me ty jam
le te flasin le te plasin jo jo s´kam me t´lane-2x

Flasin cka nuk flasin e jetojne me fjale
veten e harrojne me neve tu u marre-2x

Ban s´ban e di vete di vet pse me ty jam
le te flasin le te plasin jo jo s´kam me t´lane-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjovani Gjonaj - Le Te Flasin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Flasin".
3. Video është e këngës "Le Te Flasin", por nuk këndohet nga Gjovani Gjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjovani Gjonaj:


Komente 0