Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyks
  • Emri i Vërtetë:
  • Selver Bushi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: hip-hop

Gjyks është këngëtar i njohur. Personi që e njihni me nofkën 'Gjyksi', quhet Selver Bushi, ndërsa ai tashmë ka lënë përfundimisht muzikën dhe është dhënë pas fesë Islame.

Më datë 23 Gusht 2006, Gjyks publikon videoklipin "Shkupi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

Infinit Records


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet