Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Po Vyshkem Ne Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Si tja bej nuk e di
Si tja bej te vi tek ti
Sdua me te duroj
Je i vetmi qe e dashuroj
A e sheh qe sa vjet pa ty jeta ska vullnet
A e din vajin tim
Une jam per ty o shpirti im

Refreni

Per ty shpirti po me dhemb
Une po vyshkem si molla ne rrem
Qe sa vite jam tuj te prit
Eja gezom o vec nje dite


Gjyle Collaku - Po Vyshkem Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vyshkem Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Po Vyshkem Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0