Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - S`e Besoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Vec nje fjale tma kishe fole
Nje shikim tma kishe fale
Ditet shkojne ,malli me mbyte
Loti endrrat mi ujit

Refreni

Spo e di,nuk po di,Ku paskam gabu
Spo besoj ,kurr sbesoj se ti je largu

2x

Vec nje lot e kam per ty
Ty ne zemer te kam mbyll
Mos lejo qe te harroj vetem ty te dashuroj

refreniPublikimi: 11/12/2013


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0


Gjyle Collaku - S`e Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S`e Besoj".
3. Video është e këngës "S`e Besoj", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.