Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjyle Collaku - Dashuri Pa Shpres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Pa Shpres".
3. Video është e këngës "Dashuri Pa Shpres", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjyle Collaku - Dashuri Pa Shpres  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:43:57+00:00Hidhma moj hidhma shamin eja hyn ne valle
kenga eshte e jon dridhe moj shtatin bukuri zemreat na i kalle por sikur shqiponj

Edhe lumi po vershon vallja nuk pushon
Edhe po te digjen malet kenga jo nuk ndalet
Edhe lumi po vershon vallja nuk pushon
Edhe po te digjen malet kenga jo nuk ndalet

Te paret kenges ja thojn na i shtoj pikllimin
kenga eshte e jon
ne kengen ton na i lam na i rrisim gezimin
por sikur shqiponj

Edhe lumi po vershon vallja nuk pushon
Edhe po te digjen malet kenga jon nuk ndalet
Edhe lumi po vershon vallja nuk pushon
Edhe po te digjen malet kenga jo nuk ndalet


Ky tekst u dërgua nga Arjeta
Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet