Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj E Fiksuar Pas “Cullakut”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
[30-10-2015]
Këngëtarja pa dyshim që është një emër i njohur për juve. Ajo ka një kohë të gjatë që nuk është parë në skenën muzikore me ndonjë projekt të ri, mirëpo ajo nuk ndalë aktivitetin e saj në rrjete sociale.

Nga fotot e fundit të Gjystes, ndryshimet e saja në trup janë të dukshme pas ndërhyrjeve të shumta në gjoks, mollëza dhe buzë.

Ndërsa ajo çka bie në sy është (zh)veshja e saj. Mesa duket Gjystja i ka pas në merak rrobat e hapura, pavarësisht moshës së saj. ndërsa që edhe më tej vazhdon të publikojë foto në të cilat shfaqet pothuajse e zbuluar. (Indeksonline)Komente 1