Gjyste Vulaj

Gjystja Me Biberon Në Gojë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-12-2014]
Se Gjyste Vulaj është e çuditshme, kjo tashmë dihet. Ndonëse rreth të 40-ve dhe nënë e dy fëmijëve, Gjyste Vulaj tërë ditën rri në "Facebook".

Këngëtarja ka një djalë të vogël, të cilit duket se shpesh ja huazon biberonin (gjykuar nga foto).

Ndryshe, Gjyste Vulaj me patjetër ka dëshirë të bije në sy. Ajo mund te zhvishet, të flas palidhje, të fotografohet me biberon, etj...vetëm të jetë në media.

Ne, thjesht po ja bëjmë qejfin. Shijoje Gjyste!
 (Indeksonline)

Gjystja Me Biberon Në Gojë


Komente 2