Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Dështoi Dasma Jonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Deshtoi dasma jone
Tjeter vashe nuse ke prua
Dhe po i jep unazen
Qe bleve per mua
Unazen...

Refreni:
S'te jam hidheru qe me tradhetove
Hallall vitet qe m'i more
Amanet mos me harro
Nganjehere tek varri me shko.

Deshtoi dasma jone
Gabimin nuk e di
Ishe fat i dikujt tjeter
Per mua fat i zi
Fat i zi...

Refreni:
S'te jam hidheru qe me tradhetove
Hallall vitet qe m'i more
Amanet mos me harro
Nganjehere tek varri me shko.

Lumturine afatshkurte
Me ty e perjetova
Nje furtune eshte jeta
Por pa ty s'e perballova
S'e perballova.

Refreni:
S'te jam hidheru qe me tradhetove
Hallall vitet qe m'i more
Amanet mos me harro
Nganjehere tek varri me shko.


Ky tekst u dërgua nga AnitnelavGjyste Vulaj
Publikimi: 11/04/2008
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj


Gjyste Vulaj - Dështoi Dasma Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dështoi Dasma Jonë".
3. Video është e këngës "Dështoi Dasma Jonë", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0