Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - 100% Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

A po te dhemb syri
Qe s'po me shef mue
Mos shko kot te mjeku
Ilaçe me t'shkrue.

Ref:
100% une do te sheroj
Veq me le qe buzet tua
Te embela t'i provoj.
100% une kam me t sherue
Veq me le nje nate me ty
Te bej çka te due.

Çka te mundon zemer
Gjaku po t gufon
Me lejo qe dora ime
Trupin ta sheron.

Ref:
100% une do te sheroj
Veq me le qe buzet tua
Te embela t'i provoj.
100% une kam me te sherue
Veq me le nje nate me ty
Te bej çka te due.

Buzet ilaq un i kam
Veq ty me t sherue
Mbas pak keto ilaçe
S'mundesh me jetue.

Ref:
100% une do te sheroj
Veq me le qe buzet tua
Te embela t'i provoj.
100% une kam me t sherue
Veq me le nje nate me ty
Te bej çka te due.


Ky tekst u dërgua nga  erblinaGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - 100%
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100%".
3. Video është e këngës "100%", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0