Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Atdheu Im Shqipëria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Në kosoven time m'pyet një Prishtinali ku ma ke vendlindjen qik moj bukuriiii vall mos je Peja,Gjakova,Mitrovica mos je nga Prizreni Gjilani a Drenica.
ref:
kush dom pyet jam nga Malsia atdheu im ësht SHQIPERIA ka dot shkoj e mbaj ne gji flamurin tim kuq e zi.
Në SHQIPRIN e bukur m'pyet një djal Shkodran ku ma ke rit shtatin vajz që sh'ndrit si yll e han vall mos je nga Vlora,kuksi a saranda mos je nga Elbasani Dursi a Tirana.
ref2:
kush dom pyet jam nga Malsia atdheu im ësht SHQIPERIA ka dot shkoj e mbaj ne gji flamurin tim kuq e zi.
Ne Drenic ku lind Djelli spari esht xhaxhi im
ADEM JASHARI jam shqiptare m'bekoj ZOTI fisi i parve KASTRIOTI.


Ky tekst u dërgua nga AgnesaGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Atdheu Im Shqipëria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atdheu Im Shqipëria".
3. Video është e këngës "Atdheu Im Shqipëria", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0