Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Shah-Mat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

mostra si ti sdua un
japin pak e kerkojn
shum mostra si ti sdua un jam pak e kerkojn shum..futem ne loj pa merak fitoj pa u lodh aspak po une ne ty s'investoj shum ta boj shah mat me nje piun.
Mostra si ti sdua un japin pak kerkojn shum mostrat si ti dua un japin pak e kerkojn shum...
Dje ne ket koh fola me dy ndersa sot flas me ty por i fundit jo nuk je sme be re as ti per vete mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum.... mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum mostra si ti sdua un japin pak e kerkojn shum


Ky tekst u dërgua nga Agnesa   egzona   TimeD90Gjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Shah-Mat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shah-Mat".
3. Video është e këngës "Shah-Mat", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0