A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gjyste Vulaj - 20 Vjeçare


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/03/2012

2012-03-18T01:49:55

Qka me thoni print e mi
A thu me u fejue
Po po po me thojn baba e nana Zoti keshtu e ka shkrue (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)

Qka me thu bre vellau im
A thu jam e re
Jo jo jo moter e dashur 20 vjet i ke (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)

~ melodia e bukur ~

Qka me thoni mori shoqe
A thu meu lan ooh
Po po po me thojn merre djalin
Por mos na harro (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)


Lyrics submited by Liridona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019