Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Sekreti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  17

Nje sekret qe ma ka zemra
Ma tradhtoi ma nxori kenga
Pse kaq fort kete mengjes
Po troket

Me ngacmojn qindra mendime
Sot per feste mesueses time
Cfar dhurate ti dhuroj

Strofa 2

O krijes qiellore dashuri prallore,
zeri yt I embel melodi me dhuron
O mesues i dashur shpirti yt
I pasur per cdo thinj, nje brez i ter jeton

Refreni
Sot gezim femijet qelin ne cdo an'
Kemi feste kercejm' dhe kendojm
Lulet me te bukura mledhim
and e mbane
Dhe per feste mesueses ia dhurojm


Ky tekst u dërgua nga Beatrisa & Avdi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyste Vulaj - Sekreti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sekreti".
3. Video është e këngës "Sekreti", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 1