Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Ndjej Urrejteje Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

S' me qesh shpirti
pom qesh ftyra
kur shoqri une jam
por ta dish mir ta dish
se si therr ne zemer te kam

Kete therr ne zemre une mbaj
e mbaj
prej qe pash tjetren me ty
kjo tradhti mue mu shendrru
shendrru
per qdo dit blic ne sy

Ref:(2here)
Ndjej urrejtje dashuri
fati im
me mungon jam shendrru
ne tjeter njeri
qe ne dashuri
ma s' beson

Kam mendue
qe me do
mbishen veten
e kam mashtru
por me shum po
me mundon
se ajo qe me ke tradhtu

Si duroj merzit me vaj
me vaj
as jeta jon nuk kombinon
kam mbet si zogush e varruar
varruar
dhe per mu s t intereson

Ref:(2here)
Ndjej urrejtje dashuri
fati im me mungon
jam shndrru ne tjeter njeri
qe dashuri
ma sbeson

qe ndashuri ma sbeson


Ky tekst u dërgua nga Blina

Gjyste Vulaj - Ndjej Urrejteje Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjej Urrejteje Dashuri".
3. Video është e këngës "Ndjej Urrejteje Dashuri", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0