A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gjyste Vulaj - Kush Po Vuan


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Song from the album:

"100%"


Kush po vuan, po vun zemra ime
esht e mbushur per plot me hidhrime 2x

Kush po qan sonte po vajton
i dashuri ne gurbet me shkon 2x

Ref: 2x
Hajde djal Hajde djal qelsi i vetmise
Hajde djal Hajde djal ere dashurise

Kush po vuan, po vun zemra ime
esht e mbushur per plot me hidhrime 2x

Qjan kto lot qe pikojn sikur shi
lotet rdhjedhin nga kta syt e mi 2x

Ref: 2x
Hajde djal Hajde djal qelsi i vetmise
Hajde djal Hajde djal ere dashurise

Ref: 2x
Hajde djal Hajde djal qelsi i vetmise
Hajde djal Hajde djal ere dashurise


Lyrics submited by A. Marniku
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019