A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gjyste Vulaj - Kur Vishem Me Dekolte


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Vdeksha Per Ty"


kur vishem me dekolte
syt ti aty i ke
kur vishem me fustanell
me rrin gati si qengjit n'hell.

ah ah he he oooo...

zeri im shpirte te pushton
kur te preki krejt avullon
e di kjo gjendje t'konvenon
dhe se kush je krejt harron.

mos degjo se cfare thone
t'tjeret
sepse shpirte ata kan smire
je i vetedijshem se s'ke preke
femer se mua me te mire.


Lyrics submited by Mishqip
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019