Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Kulshedra Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

kur ti mu me therret o princesha ime veq ty te kam shenuar thell ne zemren time prej teje seme ndan zjarri as stuhia tek ti vi me fort qe thirret dashuria kur me thu pa ty jo ska kuptim jeta ta lexoj ne sy te gjitha i ki te verteta kur me te perndaje si do reagoja djal te jesh i bindur dhe ty do te kerkoj isha si kusheder e ti me shendrrove si nje pellumbesh jeten time e meriton ti as kush tjeter e isha si kusheder e ti me shendrrove ne nje pellumbesh jeten time mriton ti as kush tjeter e pertjere do te mbes kushedra e vjeter kushedra e vjeteeeerr

kur ti mu me therret o princesha ime veq ty te kam shenuar thell ne zemren time prej teje semendan zjarri as stuhia tek ti vi me fort qe thirret dashuria kur me thu pa ty jo ska kuptim jeta ta lexoj ne sy te gjitha i ke te verteta kur me te perndaje si do reagoja djal te jesh i bindur dhe ty do te kerkoj isha si kusheder e ti me shendrrove ne nje pellumbesh jeten time meriton ti as kush tjeter e pertjere do te mbes kushedra e vjete


Ky tekst u dërgua nga Baby Girl

Gjyste Vulaj - Kulshedra Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kulshedra Vjeter".
3. Video është e këngës "Kulshedra Vjeter", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0