Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Dul Lulia Te Bunari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dul lulija te bunari dul lulija oj nan te bunari per me gjet nje djal beqar o per me gjet oj na nje djal beqar o .

REF:Oj lulija jon me limana o kush na ka inati ju qift nana o
Oj lulija jon me limana o kush na ka inati ju qift nana o ...

Dul lulija te bunari dul lulija oj nan te bunari per me gjet nje djal beqar o per me gjet oj na nje djal beqar o .

REF:Oj lulija jon me limana o kush na ka inati ju qift nana o
Oj lulija jon me limana o kush na ka inati ju qift nana o


Ky tekst u dërgua nga Lulija


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyste Vulaj - Dul Lulia Te Bunari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dul Lulia Te Bunari".
3. Video është e këngës "Dul Lulia Te Bunari", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0