Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Pina Viski Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

qysh na qenka nan moj ky gyrbet
her i idhet e her si sherbet
kur po vjen ooo i lumi week-end
ne ....? vim e e kallim krejt

ref,
pina viski o me koka kola
po lujn valle o vazjat belholla
me leviska armani dizellka
juregjina o shum paska frajera

qysh na qenka nan moj ky gyrbet
her i idhet e her si sherbet
kur po vjen o i lumi gyrbet
tan zakon e kallim krejt

ref(2 fois )
pina viski oi me koka kola
po lujn ne valle o vajzat bel holla
me leviska o armani dizellka
thot kushtrimi qkokan ba kullerka


Ky tekst u dërgua nga Sido

Gjyste Vulaj - Pina Viski
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pina Viski".
3. Video është e këngës "Pina Viski", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0