Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Dil Moj E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

dil moj dil e bukur oOOO qika e malsis o NESER NKAM JAN QUE PO TE PRESI KRUSHQIT O DIL MOJ DIL E BUKUR O MA E DASHURA E DHANDRRIT O NDER VAJZAT TKA ZGJEDHUR O DIL PRA DIL E MOS NGURO

DIL MOJ BIJ E NANES O DIL MOJ DRITA E DIELLIT OOOO PO TE THOT E NANA OOO E LUM PER FAQET SI GURRA OOOOOOO DIL MOJ BIJ E BUKUR O BEJU HALLALL ME PRIDRIT OOOOOOO MENANEN E BABEN OOOO ME MOTREN E VLLAUN OOOOOOOOO

DIL MOJ DIL DIL NE DER DUKESH SI LULJA NE PRANVER SDUKET SYRI DU MET PA DHE PER TY MARSHALLA DIL PRA DIL BIJA JON BABA SOT PO TE MARTON ME DASMORE TE DORzON U TRASHIGOVSH MOJ BIJA JON


Ky tekst u dërgua nga TeutaGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Dil Moj E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Moj E Bukur".
3. Video është e këngës "Dil Moj E Bukur", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0