A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gjyste Vulaj - E Kane Kot


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Je 1-Sh"


kot kot me fishkolj kot kot me ngacemojn
kot kot engjerosin kot sende dhurojn x2

kot kot e kajn kot mendej sma kthejn dot
kot kot kot e kajt zemren ty ta kam dhan

kot kot e kanj kot mendjen sma prishin dot
sta kam fal zemren per sot por per jet e mot

syri ta kam hedhur zemren ta kam vjedhur
ty ty te kam zjedhur ty vec ty te dua

kot kot e kajn kot mendej sma kthejn dot
kot kot kot e kajt zemren ty ta kam dhan

kot kot e kanj kot mendjen sma prishin dot
sta kam fal zemren per sot por per jet e mot

kot kot e kajn kot mendej sma kthejn dot
kot kot kot e kajt zemren ty ta kam dhan

kot kot e kanj kot mendjen sma prishin dot
sta kam fal zemren per sot por per jet e mot

syri ta kam hedhur zemren ta kam vjedhur
ty ty te kam zjedhur ty vec ty te dua

kot kot e kajn kot mendej sma kthejn dot
kot kot kot e kajt zemren ty ta kam dhan

kot kot e kanj kot mendjen sma prishin dot
sta kam fal zemren per sot por per jet e mot

kot kot e kajn kot mendej sma kthejn dot
kot kot kot e kajt zemren ty ta kam dhan

kot kot e kanj kot mendjen sma prishin dot
sta kam fal zemren per sot por per jet e mot


Lyrics submited by Berlindaist
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019