A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gjyste Vulaj - Zemra Me Ngjites Nuk Kapet


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Je 1-Sh"


e ke dit se tdua shum
pa fund deri nmaximum
jet te lumtur mke premtua
e mbas shpine mke tradhtua
qdo her vetem qe mke len
jom mbyt vaj por qe stkam then
kam pas frik se te humbas
me mbushtesje tash kam plas!
si me ty si pa ty
shpres ne jet me nuk kam
zemra mua me esht thy
ashtu kshtu e vdekur jam
kush e thau kush e theu
aj qe premtoj dhe genjeu
zemra me ngjits jo nuk kapet
ajo kur ndahet veq thahet

e ke dit se tdua shum
pa fund deri nmaximum
jet te lumtur mke premtua
e mbas shpine mke tradhtua
qdo her vetem qe mke len
jom mbyt vaj por qe stkam then
kam pas frik se te humbas
me mbushtesje tash kam plas!
si me ty si pa ty
shpres ne jet me nuk kam
zemra mua me esht thy
ashtu kshtu e vdekur jam
kush e thau kush e theu
aj qe premtoj dhe genjeu
zemra me ngjits jo nuk kapet
ajo kur ndahet veq thahet

Ne vetmi skalohet jeta
me dy fjal dhe ato genjeshtra
jam per ty nje fjal nder rreshta
sjam e para as e treta,
prej ne lindje deri n 'perendim,
ti ke marr nje rrug pa kthim,
e u mundova me gjith shpirtin tim...

si me ty si pa ty
shpres ne jet ma nuk kam
zemra mua me esht thy
ashtu kshtu e vdekur jam
kush e thau kush e theu
aj qe premtoj dhe genjeu
zemra me ngjits jo nuk kapet
ajo kur ndahet veq thahet

si me ty si pa ty...


Lyrics submited by Donushja Dona   Donushjaaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019