Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Puthma Syrin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Trupi yt ???
S'me habit mua
Edhe mbreme kur te pashe ne enderr
Krejt me ke pervluar x2

Ref...x2
Puthma syrin puthmi buzet
Cope une ty te kam
Nuk merzitem cfare thote bota
Avanturiste jam

Kur m'shiqon direkt ne sy
Me pushton mua
Trupi yt magnetik
Me ka izoluar x2

Ref...x2
Puthma syrin puthmi buzet
Cope une ty te kam
Nuk merzitem cfare thote bota
Avanturiste jam

...

Ref...x2
Puthma syrin puthmi buzet
Cope une ty te kam
Nuk merzitem cfare thote bota
Avanturiste jam


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Puthma Syrin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthma Syrin".
3. Video është e këngës "Puthma Syrin", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 1