Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Zjarrfiksi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Mbi buz kam zjarr
eja ti shuj ngadal
ashtu si veq ti din
o zjarrfiksi im

eja ma shpejt sa s'osht von
kem nje tjeter sme intereson
sonte kjo hiq sme pengon
veq shuj zajrrin nen jargan
fike fike zjarrin tim
jepi zjarr fiks ne shpjetsi
fike zjarrin dheze ti
bashk po digjemiii

Sonte jam plot energji
po zonj si duash ti
6-9 ti e din
je ba zjarrfiksi im

Nese vetes ti kthehemi
pak me vjen pak ndahemi
zjarrfiks sonte ti gjodhe ti
bashk larg dhigjem shkrihemi
fike fike zjarrin tim
ma shuj zjarrin nen jargan
fike zjarr fiks fike fike
ket pun mir e ban

...

fike fike zjarrin tim
ma shuj zjarrin nen jargan
fike zjarr fiks fike fike
ket punmir e ban
fike fike zjarrin tim
jepi zjarr fiks ne shpjetsi
fike zjarrin dheze ti
bashk po digjemiii


Ky tekst u dërgua nga  YanaOtr

Gjyste Vulaj - Zjarrfiksi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarrfiksi Im".
3. Video është e këngës "Zjarrfiksi Im", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0