Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Pse O Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pse shkroj Zoti në Librin e tij
Djali që e deshta mem lan ne Vetmi
Pse shkroj Zoti ne Librin e tij
N'moshën më të Bukur mem lan në Vetmi

Pse Pse Pse O Zot Pse kshtu më Gjykove
Pse ma more Fatin e tjetres ja shkrove
Pse Pse Pse O Zot Pse kshtu më Mundon
Pa at Djal Mu Zemra_Zemra me Lotooon

...


Ky tekst u dërgua nga nita

Gjyste Vulaj - Pse O Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse O Zot".
3. Video është e këngës "Pse O Zot", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0