Më mbaj mend (për 1 muaj)


Glejvis - 13

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "13".
3. Video është e këngës "13", por nuk këndohet nga Glejvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Glejvis - 13  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Muzika & Teksti:

Glejvis Lleshaj

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019

Komente

Asnjë Koment

01/09/2019

2019-08-31T23:00:00+00:00ah sa m’ka marre malli
vec me ti pa un syte
i vdekur per se gjalli
ky makth po me mbyt

a mund t’jetoj une i vetem
mbyllur ne idjotsi
duke aktruar me jeten
jet pa jet, genjeshter marrezi

ref
gjithshka qe kam e thej
madje dhe zemren time prej xhami
ty prap une dot s’te kthej
ah sa m’ka marre malli
ato dy buze te ndezura
kan nevoje per nje njeri
dy ndjenja te zbehura
formojne akull jo dashuri

ah te t kem dhe nje her
te perhumbem ne parfumin tend
te shperndahem neper ere
te thith ajrin qe ti nxjerr

ref
gjithshka qe kam e thej
madje dhe zemren time prej xhami
ty prap une dot s’te kthej
ah sa m’ka marre malli

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Glejvis Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet