Më mbaj mend (për 1 muaj)

Glejvis - Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

A e ki zemren me veti?
A esht te t'rreh hala?
Shpirti qetesin s'ma gjeti,
pale zemra sa m'esht vra.

A e ki zemren me veti?
Rrahjet a ja ndjen?
S'dita me u knaq i shkreti,
merzia si dallge po me rremben.

REF.:
A pi she kto lot ne sy?
E kam mush ket gote per ty
edhe sun pe pi
se m'kujtohesh ti edhe ma zi

A e ki zemren me veti?
Pyte a m'ka harru.
Shpirtin dhimbja mu ma trreti
copa copa m'ka coptu.

REF.:
A pi she kto lot ne sy?
E kam mush ket gote per ty
edhe sun pe pi
se m'kujtohesh ti edhe ma zi

Se m'beta vet un pa dashni
gjakun si uj ti ma ke pi.
Se mbeta vet un pa dashni
ca m'ke bo ti nuk e di.
Pa dashni un vet kam mbet
vetem pija m'shoqeron
pyte zemren a thu
hala a m'don

hala a m'don
hala a m'don
hala a m'donPublikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Teksti: Glejvis
Orkestrimi: Apollo
Produksioni: Apollo


Më Shumë Këngë Nga Glejvis:


Komente 0


Glejvis - Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lot".
3. Video është e këngës "Lot", por nuk këndohet nga Glejvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.