Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gojteliga - Nxito Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mbaro shkollën
Gjej një punë
Shko në shpi
Dhe fli gjumë

Mbaro punën
Shko në shpi
Gjej një hobi
Edhe ti

Nxito, nxito
Nxito të vdesësh

Një ditë prej ditësh
Do jesh i vjetër
Me gojën hapur
Drejtë botës tjetër

Koha jote
Tani mbaroi
Game Over
Nuk ka më lojë

Nxito, nxito
Nxito të vdesësh


Ky tekst u dërgua nga GojteligaGojteliga
Publikimi: 02/02/2021


Gojteliga - Nxito
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nxito".
3. Video është e këngës "Nxito", por nuk këndohet nga Gojteliga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gojteliga:


Komente 0