A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gold AG - Jetoj Me Shekuj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/10/2012

2012-10-22T17:31:52

Flas fjal prej zemre prej mesit prishtines qe I drejtohen presheves e I drejtohen lugines prej shekulli 6-sht me lot e me gjak kohrat antike te sundimit romak edhe sot e ksaj dite me premtime e llafe ne shekullin e 12-te I hekem bizantint pi qafe zullum pi turkije zullum pi azije na rrim ne kom tona qashtu qysh na ka hije shqip osht kam fol qdo pjes e trupit 100% shqiptar bashallekun e shkupit shekuj me radh nejta me ftyren e bardh edin se qysh u kthy secili qe ka ardh jom I ri e du liri srri ne serbi mo ne robin manje zakonin ne janar te vitit 2000 kom 3 rreth meje vllaznit te ni gjaku pushken drejt teje I riu e plaku

REFRENI:Nuk rri me nen hekur un liri kerkoj ktu jetoj me shekuj dhe ktu prap dot
qendroj

2x {here}

Pse pot rrok panika pse pot hup vetedija merr traum shkinija me 5 shkronjat e mija luftoj per kosov e bje per atedhe DELLT e kom emrin e e shpoj si rrufe plumbat e mi deri ne Beograd{fuck} godasin na luftojm si burra e mas shpine nuk vrasim vi prej kosove per presheve hak nxerri jom komandant mjekrra e jom komandat terri pse shkele marrveshje pse ne fjal nuk dole pse ne teritor na shkele e LLESHIN na more qingji un jom te njejtin ideal e kom ska me pas ne trojet tona shkinije as ni gram shum ran per ket vend shum kisha dasht mi permen mburrije e lot ne qdo pervjetor qe vjen me gjakun e juj po lulfon atedheu lavdi per jet e I let ju qoft dheu

REFRENI:Nuk rri me nen hekur un liri kerkoj ktu jetoj me shekuj dhe ktu prap dot qendroj
2x {here}

Athu dot jetojm athu dot vdesim hala n'regjim te huj edhe sa dot presim pom vyn bashkimi e as ni rrug tjeter serbija njesoj pe lun qat lojen e vjeter dikush mas biznisit e do tjer mas votes dibituzat ne urrejtje bohet gazi botes kush qe sa vjet ka maj me ty hallet I ka kajt kur te bon dikush mir ski nevoj me shajt politika pis qe te ngatrron me probleme dikush veq mundohet e dikush e ka met lehme athu ku po jesim pas nje kohet te shkurt nashta njejt si perpara prej fatit mi qu durt jena te lidht si zingjir e djegim si prush me trojet e mija smundet me lujt kerkush deri ne mes te nishit gjurmt e mija I pate prap te humbur dot ikni komplet ne karpate

REFRENI:Nuk rri me nen hekur un liri kerkoj ktu jetoj me shekuj dhe ktu prap dot qendroj
2x {here}


Ky tekst u dërgua nga Ower Dozza A.k.a Monopoli   goldag   fitore
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019