Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gold AG - Trip

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trip".
3. Video është e këngës "Trip", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Trip  (Feat. Nora Krasniqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

15/01/2008

2008-01-15T20:18:09+00:00Nora:
Eja prap
te dua afer si qdo nat
dua te jem vetem me ty
ti je e vetmja energji
me shiko ne sy

Gold AG:
Une ksajde hala hala in per me in
qe qe dhe ni u kall qe qe qysh bohet in je bukuroshe n`ven skom qa me ta permen un e di qe stili jem ty ty ty t`pelqen
kallet veni diskoteka kallet shpija e rabija qy sa seni nuk pjeket kur o tirpi gold ag ti knaqesh ta then kur najsen tkallxoj agës um ka hije per qdo sen qe e boj

Nora:
Qdo her jam
ajo qe ty te do me pran
afer me mbaj mos me lesho
miliona puthje me dhuro
tani nxito

Gold AG:
Okej ngo mki vitamin e protein per
sene mos ta nin se ta heki merzin
Ki ngjyr qokollade ajrokrem n`shije
mos thu qka pate tripi jem o dije
kur nuk bohet von jom nxe me alkool
sen hiq mos fol se tash e jap goll
me dashni pa merzi me gold ag niju free sdyshoj n`shenim i sakt n`penallti

Nora:
Zjarr shperthen
freski ne zemer nga ti vjen
veq un e di si me rremben te gjitha sonte do ti them
je zemra jem

Gold AG:
Njersa po pik e muzika nuk pushon
dihet kush ta llak kush ta ter mikrofon aga dominon ktu sdim ma sa o ora atmosfera vazhdon ktu jom une e nora
bashk e kallim e e djegim ktu nihet pam pam
ne kuptojm ne vershojm shkatrrojm si uragan
jena bashk n`ket ritem t`smut si ekip sa her t`na shihni bashk gjithmon ju doket TRIP

Nora:
Rri ketu
dua gjdo qast te jesh me mu
nuk mundem ket nat ta harroj ti me jep shkak qe te jetoj
sa te dashuroj

Gold AG:
Jena numer njo kta ska kush me mohu u u u u veq jom tu bombardu pi cigare njo mas njo e qoj gota hiq pa prek
qishtu vjen nafaka kaniher pa e njek
je teper perfekto pa asni defekto mke lan pa tekst pa asni koncepto kejt bashk rrim ngrehim e pim repovas pa frym e ha bitin me rim


Ky tekst u dërgua nga X-person
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet