A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gold AG
  • Stop (Diss Skillz & Baba Records)

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gold AG - Stop (Diss Skillz & Baba Records)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  72

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Aga In Da Hause"


Une bal ta qi at zoo si ti sjom e sdu mu bo
momomotrat ja ha se une repin nuk e lo
ti qi femnat e fansat a po don me qit haraq
me kon do mu shty fmiaq na preshevali veq jena qaq
A po nini more hey se une kungjat jav shkerdhej
o evlad ju kejt e dini se pidh none kush o knej
sta qi teshen e as banesen ha tash mut sa je i madh
ma mir gjuju dika tjeter se ska te une menjemadh
Ti qe po thu kejt I kom dije qe sen te karit ski
qato pidha qe ta hajn une un beso qe nuk I qi
Ti je pidh edhe me stil po qin treja pedofil
Ndash hin ndash dill po ka aga mos u sill
A po nini tipa ju per mu kejt jeni dhipa
Veq nkang e nklipa muni me u shit VIP-a
e syt kur t mi shihni qa bohet aty dihet
Kejt kryt e ulni posht thuni qu se mo spo rrihet.

ref:2x
Une nuk e lash po per juve bash osht STOP
Ti luj tash me top se 1 AG osht per HIP-HOP
Kon kari e zhagit be hec bone me veper
hup piqkulani vogel qe gjith tutet si LEPER !

Diqka o ka zihet mos u bo kishe spe di
Mos mu boni koqeG se nime nona ju man zi
Me agen kili mili ska pidh none kejt e dini
Mos ma shani mamin se kurr tjuven nuk e shini
Une nkom heci shpesh dal me dosta neper shesh
U qa kena qef me tpa e me ta bo ftyren pershesh
Adhurus nga cdo shtres kejt jon burra kejt me bes
Ty ni bebe me ta honger meniher I thu mu desh
Mledhi kta lepela njo ka njo ti paloj boks
Hec mermani ngoj kejt komplet baba records
Ju thash mu nal po skuptut as me sheja
Plumin e han nball pra mos em nguc ka feja
Sjom bal 3D as nuk jom njeri me 3fe
O ti fac po bjen ngac runu se hekri u nxe
Ja qi motrat e at nan kush po thot e bon per fam
Jom zorraxhi I eger e preshevalia ma I vram

ref:2x
Une nuk e lash po per juve bash osht STOP
Ti luj tash me top se 1 AG osht per HIP-HOP
Kon kari e zhagit be hec bone me veper
hup piqkulani vogel qe gjith tutet si LEPER !

Mos u ngjit nbrav hej bir e kom mshel redën
Trusni qaty bothen kno me Bleron ndash me Meden
Ti sdin kon e ki bab kishe boj sene per club
Mu mdridhet kejt shkinia e ty reperat nbeograd
Haha he be nonen npidh qysh hajn mut kta klysha
Juve shpirti ju lshon veq me pa 101-sha
Dihet kush ai reper qe ja qin kejt serbis
Si tash si cdo her jom bash zemra e Shipnis
Veq 1 Ag o ktu par qe kejt tkqijat I qon nkar
Qe e shan kejt milicin e si ha kari per xhandar
Pra ty hesap nuk tboj veq nfyt ta nguli thiken
Gjith e kom pas 1sh kurr se kom dit matematiken
Po qe juve po ju du bash si pidha kur po ngulni
Moni se llom ju boj e sju lshoj dej sa tpshurrni
Une nuk ju lypi po kur tgjej kejt ti qi
Sem ha kari se qka je a ke bal a VIP.
ref:2x
Une nuk e lash po per juve bash osht STOP
Ti luj tash me top se 1 AG osht per HIP-HOP
Kon kari e zhagit be hec bone me veper
hup piqkulani vogel qe gjith tutet si LEPER !


Ky tekst u dërgua nga  lavdimii   UniversaL   viskii   edonii   fitore
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019