A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gold AG - Nice-en  (Feat. Andin Randobrava)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Andin Randobrava

Këngë e albumit:

"Aga In Da Hause"


dal heci me rak per trip jo per shmek kerrin full shok e xhepin plot me lek lishohen dy tym rapi secili pi 2paci syt i hap kejt sokaki po del tym si pi ogjaki ktu o goldi me shok ktu pin bari edhe kok ruju ruju pot rrok e pot ntok tok ktu o aga e andin kallet bari i del tymi e din se qa bojn flaka edhe plini plot dhipa nbikini po posedon shpija na e kallim flak si qish e don shoqnia do rrin tu kcy do gjuhen ka shtrati une rri e dredhoj kanabis si lazarati mir je ka kcen un ta kalli me ket sen mir je ka i dridh bash si kur nharem doket qe shpejt sahati po hec ma von bim me flejt se niher kena me pec...

Ref: Hajde zemer luj me mu bon qa dush e boj qa du ti zemer je ka ma then apo vje bojna naj sen (2 her)

bos per mi bos ktu ksajde o aga veq saati jem peshon sa estrada hahah mos ta prishi qeren ta nxej dimrin e veren un ta llaki atmosferen me kast jo pahiri shihet qe jom ma i miri stvyn goja as syri une me gjeste tthiri skom faaj per kurgjo qa ta lipsh une ta dho patem spatem koh per kurjo tkeqe nuk tlo seksi o nata tash presim dhurata met dhon qa pata mem dhon qa pate si mu kon malina dokesh ma e mira bojm seksi me qira ti eks qon birra vi ngat teje ta dhezim ragicen tshprehi dashuri si pali per mamicen rrim ndhom bashk ma shum se n BIG BROTHER hej baby you now i am GOLD FATHER

Ref: Hajde zemer luj me mu bon qa dush e boj qa du ti zemer je ka ma then apo vje bojna naj sen (3 her)


Ky tekst u dërgua nga Sokol-ag
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019