A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gold AG - Golden Eagle


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/10/2012

2012-10-29T17:00:35

Këngë e albumit:

"Urime Shqiperi"


Yeah! Go-go-go-gold
Golden eagle

Shqiponja feston me shqipet dy krena
Gezuar shqiptare Shipni tungatjeta!
Feston Vlora e feston Tirana
1oo vjetori kjo dit o e jona
Zanin ma nin pi Shkupit n`Prishtin
N'Preshev e lugin çameri e Janin
Jena krejt bashk t`mledhun n`nji vadhe
Vjen Golden eagle n`Shqiprin e madhe
Goldi t`erdh dimrin ta bon ver
Ngat emrit tem jo s'ka emra tjer
Te ton festoni krejt hani e pini
N'ket sofer ton shqiptar mirsevini.

Golden Eagle...


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019