Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Fuck Eulex

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuck Eulex".
3. Video është e këngës "Fuck Eulex", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Fuck Eulex  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  252

Këngë e albumit:

"Goldi Ta Kall"

Komente

25 🔥

01/07/2013

2013-07-01T16:58:12+00:00Do fjal si pi zori po ja u thom smrami her
Se ma pisa se ju jo skena pa najher
Osht fjala per juve qe kishe po na runi
Ju kejt ndryshe i boni e kejt ndryshe pi thuni
Qka jeni qu pesh luften ton me njollos
E cili ju ka met qe sna kini burgos
Ju jeni shum tuca qata merni trima
Dojm liri per vllaznit Ramadani e Kiqina
Kem ner e trimni kurr tmirat si harrojm
Dham jet per liri qata per to jetojm
Per kufi tShqipnis mos mkallxo ku I ka
Ju ma mir i dini se vet na I keni nda
Deshiren sun ma prek se qata e kom onderr
Ka ardh dita me ta pshurr at marrveshje Londer
Fanculo Salustro pisciare tua madre.
Distanti Kosovo portarli tutto ladre

REF:
Asnjeher nga ti jo shka nuk u dorzova
Se ma t fort se guri mu mbani KOSOVA
Ne folen e shqipes kuvendon shqiponja
Historia jon do tshkruhet me tri shkronja

I dojm tokat tona Preshev e Mitrovic
Po thot Anamorava me Llap e Drenic
Dukagjin e Koshare Pashtrik e Gollak
Cdo pllam Kosove na e mbrojtem me gjak
Pra kujdes Evrop e siklet mos I jep
Flamurin na ndrrove po djemt mos mi prek
Mos luj me lotin qe e derdhem shum vjet
Se tash pasha Zotin ta krisim apet
Djemt qe po I mer ata e mbrojten pragun
Liroje Çelikun , Sulltanin , Lushtakun
Shpiunat spo flejn ska kush ja nal gojen
Pazar n'Eulex kejt na shiten Kosoven
Diqka si gjarper mes neve po hin
Diqka po vendoset po kerkush spe din
E na si qyqe po rrim veq tu I pa
QOHU KOSOV se kejt dojn me na nda.

REF x2:
Asnjeher nga ti jo shka nuk u dorzova
Se ma t fort se guri mu mbani KOSOVA
Ne folen e shqipes kuvendon shqiponja
Historia jon do tshkruhet me tri shkronja


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG   Nderim2000
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet