A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gold AG & Ferki Shala - Te Perulem Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2014

2014-07-26T18:56:00

Më Shumë Nga

Ferki Shala


Zgjohem mar abdes
Sabahun me fal
zemra pom'gezohet
por lotin smuj ta/me ndal

Ref:
Te perulem ty
ty o Zoti im
ma fal t'lutem o ALL-LLAH
ma fal cdo gabim

Ti e din o vlla se cka kerkohet prej teje
kurr mos i harro 5 shtyllat e k'saj feje
mos i nga mohuesit se nuk e din cka thojn
se Allahu s'na krijoj per tjeter
VEC TA ADHUROJM

Ty t'falenderoj
deri sa t'vdes
takimin me ty ALL-LLAH
mezi po e pres

Ref:
Te perulem ty
ty o Zoti im
ma fal t'lutem o ALL-LLAH
ma fal cdo gabim

Jeta osht e shkurt qaq sa menja s'ta mer
nuk e din kur hin as nuk e din kur del
a pe sheh qe se din as fundin as fillimin
pra pendohu me zemer vlla
KRYJE OBLIGIMIN

Sa i lumtur jam
t'keqen e lash pas
mburem me KUR'ANin
qe gzohem me namaz

Ref:
Te perulem ty
ty o Zoti im
ma fal t'lutem o ALL-LLAH
ma fal cdo gabim

ma fal t'lutem o ALL-LLAH
ma fal cdo gabim


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019