A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gold AG - Mad Bat Energy Drink


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2015

2015-07-06T20:37:34

Ja po vjen ma i kerkumi per dimer e per vere
ku t'me sheh mu, bash aty ka atmosfer
ku t'ket shqiptare, ku ka Shqipni
vjen Mad Bat me plot energji
Lype ku t'dush se n'çdo ven e gjen
kurr nuk e ndrron nese nje here e blen
Ndaq per fitness e ndaq per masazh
ndaq per anije e ndaq per plazh
ndaq per futboll, basket e per not
bagazhin e kerrin e kena plot
me mu gjithmon ma e mir eshte vera
ku ka Mad Bat, nuk vyn pije tjera


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019