A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gold AG - History


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/10/2018

2018-10-27T17:01:40

Prej se linda e kto vjet i bona kurr su bana tjeter jeta qysh e pata unë gjithmon e qita n'leter knova qysh e jetova nashta do her e teprova e mas shumti gabavoa kur do t'mive ju besova edhe qeni o mashkull veq zor mu kan burr se ata qe i deshta unë si tradhtova kurr hina do vene ku ka mujt me kris plumi se sbon mu sha kali mas t'kapercehet lumi e di qe shum her kan tentu edhe me ngul po ma mir 1 dit si luan se sa 100 vjet si pul dove ju bana dreq ama kurr si bana keq e bona ket muzik edhe per fmij edhe per pleq mburrna e jetoj me ata qe e kom arrit e di qe se ki di amo une moti e kom prit se per to kom punu hala po punoj ma shum ndodh qe naj her bohen dy tri dit pa gjum repi jemo o ndyshe o kapitull historie edhe pleqt naper oda m'thojn kno se po tka hije msoja historin djal krejt brezav qe vin se ndyshe po na bojn po na ndrrojn e po na fshin

Ref;Jeta jemo o histori se un nuk s'bona tjeter ti e din se Gold Ag asht qai uki vjeter lujna knojna pesh e qojna mas miri e bojna je bisha jena nisha venin nuk e lshojna

VERSIONI 2:E brezat qe vin mos te harrojn le ta din golldi ka dhan deklarat edhe Lugin e Prishtin beso kang e mija cenohet lirai dove i pengon mllefi dove i pengon dashnia e tash hatri jot s'muj me njet pasha ni Zot nxitje urretje ksaj pune dikush i thot e thuj marr drog vraj prej edhe gri shteti jet pa sy e krejt clubi kcen me ty e jo vllahi kurr spo knoj qysh t'konvenoj qa u per mu sha po ta shaj spo ta livdoj kush don qa don let thot let bon art nese tjert kan drejt du me kan i barabart nese dojn mem mshel per dashnin e venit tem punë e madhe shum plus 1 Avni Rrustem kqyri punt e tua mos i kqyr punt e botes se neser t'gjykon krijusi i qjejve dhe tokes veq ti para Zotit kur e zbulon gjdo mekat ku nuk te mbron qeveria e as nuk ki avokat a e kuptove djalin a pe din ku e kom halli nese te pelqej mir ose ndrroje kanallin

Ref;Jeta jemo o histori se un nuk s'bona tjeter ti e din se Gold Ag asht qai uki vjeter lujna knojna pesh e qojna mas miri e bojna je bisha jena nisha venin nuk e lshojna


Ky tekst u dërgua nga Gold G
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019