Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gonxhe Manakovska - Pasha Syte E Mija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pasha sytë e mija
Që i kam në ballë
Jam tu vujt gjithnjie
Deri sa t'jem gjallë

Dal e rri ted era me hek pak merzi
Me hek pak mërzi
Jam jetim e shkreta
Hallin kush s'ma di.

Zanin kur t'a njeva
Që bajshe gu-gu
Qysh na kaloj jeta
Vajzo pa martu.Nuk kemi video për këtë këngë.
Gonxhe Manakovska - Pasha Syte E Mija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Syte E Mija".
3. Video është e këngës "Pasha Syte E Mija", por nuk këndohet nga Gonxhe Manakovska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gonxhe Manakovska:


Komente 0