Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gonxhe Manakovska - Pranvera Ka Nise Me Dale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pranvera nisi me dalë
E bylbylat o po këndojnë
Hajt bre vajz, moj lulja e bardhë
Dil në bahçe t'bisedojmë
O t'bisedojmë.
Hajt bre lule, lulja e bardhë
Dil në bahçe t'bisedojmë
O t'bisedojmë.

Unë në bahçe pot ë pres
Me tuf vllojca mblidh në dore
Jam e jotja der sa t'vdes
E me ty do't baj kunor.
Do't baj kunor.

Pra ti fjalën që ma dha
Mori lule, moj shego
Prej teje nuk di me'u nda
Ka po'm flet me t'bukurën gojë.
Me t'bukrën gojë.Nuk kemi video për këtë këngë.
Gonxhe Manakovska - Pranvera Ka Nise Me Dale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera Ka Nise Me Dale".
3. Video është e këngës "Pranvera Ka Nise Me Dale", por nuk këndohet nga Gonxhe Manakovska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gonxhe Manakovska:


Komente 0