Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gonxhe Manakovska - O Ne Ate Fushe Mejdani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O n'at fushë t'mejdani
Shkon e vjen dyrnjaja
Sjelle kryt prej xhami
Digjet fukaraja.

Oh mori shtat selvie
Shikjo në kitape
Fol me gojë Nurije
Se ke shumë sevape.

Oh shka po thotë kjo ame
Dije e'përdije
Ver dellfes në balle
Ndaç me zan arshike.


Gonxhe Manakovska - O Ne Ate Fushe Mejdani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Ne Ate Fushe Mejdani".
3. Video është e këngës "O Ne Ate Fushe Mejdani", por nuk këndohet nga Gonxhe Manakovska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gonxhe Manakovska:


Komente 0