Më mbaj mend (për 1 muaj)

Graciela Pashaj - My Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

A doje te ishe me mua ketu
Ku asnje mos na shikonte
Ta pranoje,t'me thoje ne sy
Se vertet vertet me doje
Un jam koshiente per gjithcka ndodh
S'pendohem s'pendohem per to
Ty te te dua nje jete nuk mjafton
Pushtohem pushtohem

My love I give you my love
Dhe shpresoj nje dite ta kuptosh ti my baby
Nje here ti vetem nje here
Te mundohesh,te dedikohesh per mu baby {2here}
Graciela Pashaj
Publikimi: 27/02/2012
Festivali: Top Fest 9


Graciela Pashaj - My Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Love".
3. Video është e këngës "My Love", por nuk këndohet nga Graciela Pashaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Graciela Pashaj:


Komente 0