Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ahmeti - Vetem Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

nga mengjesi deri ne mbremje
do ta puth veq buzen tane
trupin tem sikur qiri
sonte isha shkri
skam nevoj per asgj tjeter
vetem ti po ma ndreq jeten
jam i qet dhe jam rehat
kur ty te kam gat

REF:
tyy nuk e la pat marr
veq per mua zoti te ka fal
tyy te kam vetem ty
a e di qe n´zemer me ke hy
tyy nuk e la pat marr
veq per mua zoti te ka fal
tyy te kam vetem ty
a e di qe n´zemer me ke hy

kshtu moj zemer dashurohet
keq me fol timir pom doket
100 vjet ymer mi pas
prap ty te kisha dasht
skam nevoj per asgj tjeter
vetem ti po ma ndreq jeten
jam i qet dhe jam rehat
kur ty te kam ngat

REF:3X:
tyy nuk e la pat marr
weq per mua zoti te ka fal
tyy te kam vetem ty
a e di qe n´zemer me ke hy
tyy nuk e la pat marr
veq per mua zoti te ka fal
tyy te kam vetem ty
a e di qe n´zemer me ke hy


Ky tekst u dërgua nga Drenusha-mimoza-fitore

Granit Ahmeti - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Granit Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:


Komente 0