Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Blood, Sex And Booze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Waiting in a room
All dressed up and bound and gagged
To a chair
It's so unfair
I won't dare move, for the pain
She puts me through is what I need
So make it bleed

I'm in distress, oh mistress
I confess so do it one more time
These handcuffs are too tight
You know I will obey, so please
Don't make me beg
For blood, sex and booze you give me

Some say I'm disturbed
But it's what I deserve, another lesson
To be learned...from a girl called kill
My head is in the gutter
Thank you sir, strike up another mandolin
Of discipline
Throw me to the dogs
Let them eat my flesh down
To the wood
It feels so good
Green Day
Publikimi: 19/05/2015


Green Day - Blood, Sex And Booze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blood, Sex And Booze".
3. Video është e këngës "Blood, Sex And Booze", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0