Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Do Te Doja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

vec nje here o vec nje here
do te doja te te puthja vec nje her
vec nje fjal o vec nje fjal
do te doja te te thoja o mor djal
do te doja te te du
vetem ti je per mu
dua tledhatoj dhe te te perqafoj
do te doja tet uroj
lart ne yjet te vallzoj
me ty do te doja
jeten ta kaloja

do te doja te te du
vetem ti je per mu
dua tledhatoj e te perqafoj
do te doja tet uroj
lart ne yjet te vallzoj
me tu do te doja jeten ta kaloja

vec nje cast
o vec nje cast
do te doja te te ngrohja vec nje cast
vec per ty o vec per ty
do te doja qe te beja dhe magji
do te doja te te du
vetem ti je per mu
dua tledhatoj e te perqafoj
do te doja tet uroj
lart ne yjet te vallzoj
me ty do te doja jeten ta kaloja
do te doja te te du
vetem ti je per mu
dua tledhatoj e te perqafoj
do te doja tet uroj
lart ne yjet te vallzoj
me ty do te doja jeten ta kaloja


Ky tekst u dërgua nga  artina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gresa Behluli - Do Te Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Doja".
3. Video është e këngës "Do Te Doja", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0