Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Rrotulloje Numrin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

perseri pot pres mem
thirr zerin tend ta degjoj o i bukur
o i mir
me nuk mundem
te duroj
x-2

225 441 rrotulloje numrin
lajmerohu ti dua te degjoj
e te them ni fjal zemra po
me digjet me ka marr
nje mall
x-2

ka shum dit qe sme ki thirr
telefoni scingerron
po te pres me plot deshir
shtypi numrat se me don
x-2

225 441 rrotulloje numrin
lajmerohu ti dua te degjoj e te
them ni fjal zemra po me digjet
me ka marr ni mall
x-2


Ky tekst u dërgua nga Njomza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gresa Behluli - Rrotulloje Numrin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrotulloje Numrin".
3. Video është e këngës "Rrotulloje Numrin", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0