Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Falje Mos Kerko (Feat. Flow)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falje Mos Kerko" kënduar nga Gresa Behluli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dj Blunt & Real 1 - Falje Mos Kerko

[Vargu 1: Samanta Karavella]
Këtë natë, parfumin tënd unë do ta vesh
Mos kundërshto, jo, jo nuk do të jesh
A je tu imazhe ti në trupe pikturon
Një letër tjetër kujt ti ja dërgon
Nuk jam ajo, veten nuk e doja, sa pak e vlerësoja
Fjalët e askujt, jo nuk i besoja, iku

[Refreni: Samanta Karavella]
Ohh, kush e ndau më sot të verteten te gjorë nga mua
Ohh, rrugës tjetër kalon, por askush nuk të thotë, se të dua
Ohh, falje mos kërko, më nuk të lejoj që të vuash
Që të vuash, që të vuash!

[Vargu 2: DJ Blunt]
Kohën e kaloj tu menu për ty
Kohët e mira i kalum un, ti
Ti menon për kohët, tash me mu
Ti e din mirë, më nuk du
Kohën e kaloj tu menu për ty
Zgjohem në mëngjes du të dal me ty
Me t'pa un ty, me t'fol un ty
Me nejt me ty, me t'pa un ty
Telefon me to une rrija non-stop
Alo alo alo ku je? Ka shkon?
Alo alo mos rri me tjetër kënd
Alo alo alo cila je ti ajo, cila je ti, ç'o kjo?
Alo alo alo ti vetë xhelozon
Vetë e prish e vetë fund gabon
Vetë e prish e vetë fund gabon

[Refreni: Samanta Karavella]
Ohh, kush e ndau më sot të verteten te gjorë nga mua
Ohh, rrugës tjetër kalon, por askush nuk të thotë, se të dua
Ohh, falje mos kërko, më nuk të lejoj që të vuash
Që të vuash, që të vuash!

Sela - Falje Mos Kerko

Sa shumë qe më mungon tiiii
qdo dit qdo nat
mendjen gjithmon te ti kaaam, shpirti per ty vuuun
sa e mallkuar,
frymarrjen ti ma ndal kur te shof, me tjetren krah per krah,
zemren ma ke qa,,

Falje mos kërko prap, nese kthehesh- te unë mbrapa,
shpirti mu ësht lodhur , nuk kam shpresa dua tjeter

Pse për qdo ditë duhet tvuajjjj fati im në, në duar tua,,
nuk dua tjem e humbur dua t'gjej vehten t'vazhdoj jeten
frym'marrjen ti ma ndal,, kur t'shoh me tjetren krah per krah zemren ma ke qa,,,

Falje mos kërko prap, nese kthehesh- te unë mbrapa,
shpirti mu ësht lodhur , nuk kam shpresa dua tjeter

Falje mos kërko prap, nese kthehesh- te unë mbrapa,
shpirti mu ësht lodhur , nuk kam shpresa dua tjete

Dafina Dauti - Falje Mos Kerko

Lindi Djelli kur u zhduke ti
Ik tani se vetem po rri
Dua jet nuk dua anarki
mos mendo se vuaj per ty

lamtumir te thash shum her
por tani mos tpafsha asnjeher

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tii tani

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tiiii..

kam besu saher me the te du
ti kam fal krejt qka ke kerku
un kerkova nje cop lumturi
mbeta veq me lot ne sy

Lamtumir te thash shum her
por tani mos tpafsha asnjeher

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tii tani

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tiiii

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tii tani

falje mos me kerko
sa ma larg tash ti shko
sdua me qe ta di
se ku je tiiii

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 04/12/2017Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0


Gresa Behluli - Falje Mos Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falje Mos Kerko".
3. Video është e këngës "Falje Mos Kerko", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.