Tema: Poezi Për Familjen

Familja

Familja ime eshte nje mrekulli
Ata kujdesen per ty qe ne,
Qe ne femiri kujdeseni per
Ta sa eshte gjall se kur vdek

Nuk e shiheni më.Nena babai
Jan engjuj mbi ket dhe qe na
Plotesojn qdo deshir ne femiri
Po edhe ne rrituri...

- poezi nga Gresa Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  8Më shumë nga Gresa Krasniqi