A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja

Familja ime eshte nje mrekulli
Ata kujdesen per ty qe ne,
Qe ne femiri kujdeseni per
Ta sa eshte gjall se kur vdek

Nuk e shiheni më.Nena babai
Jan engjuj mbi ket dhe qe na
Plotesojn qdo deshir ne femiri
Po edhe ne rrituri...

- poem written by Gresa Krasniqi


Choose star rating

Rating:  2.9 / Votes cast:  8Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019