Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Greta Berati - Vetem Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Egzistoj"
Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Te lutem nje fjal me thuaj mos me ler keshtu te vuaj, ne cdo an me shfaqesh ti, je engjull a njeri sa cudi sa cudi, ne cdo an me vjen ti...
Reff:Ti me mundon sa her mua me shikon, un e di qe dhe ti me do tani, vetem ti je arom e shpirtit tim, vetem ti behesh qiell ne syt e mi...
Ne mengjes ne shkoll kur shkoj, e hutuar prap te shikoj, po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle na un cpo kerkon. Te lutem nje fjal me thuaj mos me ler keshtu te vuaj ne cdo an me shfaqesh ti je engull a njeri sa cudi sa cudi ne cdo an me vjen ti...
Reff: Ti me mundon sa her mua me shikon, un e di qe dhe ti me do tani, vetem ti je arom e shpirtit tim vetem ti behesh qiell ne syt e mi...


Ky tekst u dërgua nga besa
Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet