Greta Koçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  477
 • Vendlindja:
 • Kuçove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Greta Koçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Greta Koçi ka lindur në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuçovë. Greta Koçi pervec kengeve ka bere publikun per vete per shume arsye. Zeri i saj i ka mahnitur te gjithe, ashtu si mosha e saj, personaliteti i saj e shume detaje te tjera. Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeç...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Eni Koçit

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Orinda Huta

Kejsi Tola

Rosela Gjylbegu

Samanta Karavella

Enca

Elvana Gjata

Xhensila Myrtezaj

Ronela Hajati

Anjeza Shahini

Elhaida Dani


Tags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci

Greta Koçi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë